Web Design

Właciwa strona internetowa to dusza firmy w sieci! Jest równie ważna co wizytówka, którą klient chowa do portfela. Strona www to najczęściej pierwszy kontakt klienta z firmą więc jest niezastąpiona pod względem wizerunkowym. Z zapałem podążamy za najnowszymi trendami w dizajnie stron internetowych. Wiemy jak ważne jest posiadanie przez naszych klientów czytelnej, nietypowej a zarazem ciekawej strony. W zgodzie z charakterem firmy tworzymy unikatowe formuły dla indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Marketing Sportowy

Oferta skierowana do firm i instytucji zajmujących się sportem oraz przedsiębiorstw, które chcą się promować poprzez organizację i wspieranie wydarzeń sportowych. Szukamy najlepszych rozwiązań marketingowych w oparciu o praktyczną wiedzę o sporcie oraz doświadczenie w organizacji wydarzeń sportowych. Tworzenie ofert sponsorskich, social media wydarzeń sportowych, promocja i marketing imprez sportowych, działania marketingowe w organizacjach sportowych oraz organizacja eventów sportowych dla firm.

Social Media

Już wszyscy wiedzą co to social media, jednak nie każdy wie jak szerokie możliwości dają te narzędzia w promocji oferowanych dóbr i usług. Media społecznościowe to także idealny kanał do obsługi klienta. Badania wskazują, że za kilka lat klienci będą kontaktować się z firmami głownie za pomocą kanałów social media. W marketingu społecznościowym najważniejszy jest dobór odpowiednich treści do określonej grupy odbiorców. Tworzenie kampanii i planowanie strategii marketingowych to nasza specjalność.

Dodatkowe Usługi

Kampanie Social Media

SEO poprzez Content Marketing

Email Marketing

Google AdWords

Kampanie Reklamowe na Facebooku

Tworzenie projektów graficznych (banery infografiki itp.)

Identyfikacja Wizualna